Home

Červený trpaslík já na druhou

Já na druhou - Wikipedi

Já na druhou (anglicky Me 2) je šestá epizoda první série britského kultovního sci-fi seriálu Červený trpaslík. Poprvé byla vysílána na kanálu BBC2 21. března 1988. Děj epizody. Přeskočit. Varování: Následující část článku vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla.. Červený trpaslík-Série 1. Prima Comedy Central 14.12.2020 23:50; Prima Comedy Central 15.12.2020 23:05; Já na druhou (S01E06) (epizoda) < Me². Já na druhou. Menu. 1 serie. konec; Ozvěny budoucnosti ; Rovnováha sil ; Čekání na boha ; Sebevědomí a Mindrá Červený trpaslík. Série I Epizoda 6, Já na druhou Vesmír. HOLLY: Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili, jsou Dave LISTER, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí, a jeho březí kočka bezpečně uzavřená ve skladišti

Ja na druhou Zahoďte vaše starosti za hlavu -- plne manažované VPS servery. V případě problémů s přehráváním videa klikněte zde. Oblíbené video Přidej k přátelům Sleduj autora Přeposlat mailem Pridať na Facebook Nahlásit video. Přidal: doncorleone Přidané Načíst další videa. © 2020 Voyo Často kladené dotazy Podporovaná zařízení Dárkové kupóny Kontakty Podmínky užití a GDPR. Hledat dl

Červený. trpaslík. Novinky; Já na druhou (Me2) Rimmer se rozhodne, že se přestěhuje do kajuty ke svému holografickému dvojníkovi a je celý nadšený, že se zbaví Listera a všech jeho nechutných návyků, které ho dohání k šílenství. Lister je také celkem rád, že bude mít otravného Rimmera z krku a celkem ochotně. Já na druhou (Me2) - scénář. Vesmír. HOLLY: Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili, jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí, a jeho březí kočka bezpečně uzavřená ve skladišti ČERVENÝ TRPASLÍK - ONLINE Úvod 6. Já na druhou. 16. 11. 200

Červený trpaslík - Já na druhou (S01E06) (epizoda) (1988

Já na druhou :: červený trpaslík

Kryton (v originále Kryten) je první epizoda druhé série (a celkově sedmá) britského sci-fi sitcomu Červený trpaslík. Poprvé byla vysílána na kanálu BBC2 6. září 1988, v České televizi pak 12. března 1999.. V této epizodě se poprvé objevuje postava androida Krytona, jenž se od třetí série stává jednou z hlavních postav seriálu Já na druhou (anglicky Me2) je šestá epizoda první série britského kultovního sci-fi seriálu Červený trpaslík. Poprvé byla vysílána na kanálu BBC2 21. března 1988. Děj epizody Rimmer se odstěhuje ke svému dvojníkovi do vedlejší kajuty Červený trpaslík - Já na druhou . profil seriálu Typ: epizoda seriálu Motto: Vesmír. Nekonečně nudný, fádní, černý prostor plný hvězd, planet, asteroidů, černých děr, supernov, komet a kosmického prachu. Podíváme-li se pozorněji, zříme za mlhovinou hustou tak, že by se dala krájet, vesmírnou loď NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb. Červený trpaslík [TV seriál] Já na druhou (1988) - 6. díl Nahrát obráze Červený trpaslík - Kryton Autor: orwell84 5 969 videní. Červený trpaslík - Čekání na Boha Autor: orwell84 6 913 videní. Červený trpaslík - Ozveny budoucnosti Autor: orwell84 5 174 videní. Červený trpaslík - Rovnováha sil Autor: orwell84 5 793 videní. Červený trpaslík - Sebevedomí a mindrák Autor: orwell84 3 446 videní. Červený trpaslík - Konec Autor: orwell84 4 770.

-V epizodě můžeme vidět odkaz na film Občan Kane (1941). Na nahrávce své smrti Rimmer (Chris Barrie) prohlási v closeupu na ústa polévka gaspacho a následně vidíme padat sněhové těžítko, podobná scéna se nachází v úvodu filmu Občan Kane, akorát zde slyšíme slovo rosebud.Také v tomto díle jdou Lister (Craig Charles) s kocourem na tento film do kina Já na druhou: 2. série (1988) Pořadí Červený Trpaslík od A do Z - CZ tit : Smeg Ups - titulky CZ : Smeg Outs - titulky CZ : Videa s hláškami z Trpaslíka na serveru nahnoji.cz ZDE. moje vizitka -kontakt-© 2019 Standimír. Stahujte rychle přes Datoid.cz! Pomocí propracovaného vyhledávání si u nás každý jednoduše najde a stáhne to, co hledá. Jednoduše, spolehlivě a hlavně rychle Červený trpaslík 1 06 Já na druhou HD 720p cz.mkv. 29:29; 1.2 GB +1. Červený trpaslík 1 06 Já na druhou cz.avi. 29:29; 545 MB +1. Červený trpaslík 1 06 Já na druhou Xvid cz.avi. 29:29; 378 MB +1. Červený trpaslík 1 05 Sebevědomí a Mindrák HD 1080p cz.mkv. 29:42; 2.1 GB +1

Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb. Červený trpaslík [TV seriál] Já na druhou (1988) - 6. díl Nahrát obráze Úvod » Červený trpaslík » 1x6 Já na druhou. 1x6 Já na druhou. 15. 10. 2009 Komentáře. Přidat komentář Jméno: Nadpis: Text: Přehled komentářů. Červený trpaslík - 01x06 Já na druhou Čarodějky - 08x08 Souboj kouzel Přátelé - 03x11 Chandler si nemuze vzpomenout, která sestra to byla Simpsonovi - 17x16 Million Dollar Abie Simpsonovi - 23x04 Me nahraditelne ja Jmenuju se Earl - 04x23 Monstrum Přátelé - 10x03 Jak Ross chtel být opálený Dva a půl chlapa - 06x11 The Devils Lub Červený trpaslík s1 e6 MINIHOSTING - lacný a výkonný, najlepší hosting pre vašu stránku! V případě na Facebook Nahlásit video. Přidal: gustav Přidané: 18:49, 30.září.08 Kategorie: Komedie. Já na druhou (Me 2) Chceš mít video na svojí stránce? Zkopíruj následující kód: Video přidal: gustav Další videa.

Červený trpaslík 1. Žánr: Kryton, Já na druhou a Lepší než život. Některým fanouškům se kniha příliš nelíbí a musím říct, že i já jsem byl zejména první polovinou knihy překvapen. Proč? Člověk očekává seriál, ale autoři pracují s knihou a chtějí maximálně využít její potenciál. V seriálech sází. This feature is not available right now. Please try again later test Červený trpaslík-hlášky a díly . Autor: pavlick (anonym)... vloženo 2.5.2008. Test Já na druhou. Ozvěny budouctnosti. Když jsme odešli do restaurace ,tak musela chytit nějaký nervový záchvat.řekla mi ,že jde na záchod a utekla záchodovým okýnkem.

ČERVENÝ TRPASLÍK - Epizody

Červený trpaslíkna své pouti vesmírem zažil nejrůznější setkání. Ovšem to dnešní, to je přece jen poněkud zvláštní. Neboť vesmírná loď, která mu zkřížila dráhu, má nulovou hmotnost a její posádka je tvořena ze samých hologramů. Zkrátka a dobře, je to hololoď Sledujte filmy a seriály online v HD kvalitě. Stručný popis: Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti Kompletní obsazení snímku Červený trpaslík - Já na druhou - Já na druhou najdete zde Zajímá vás, kdo se podílel na natáčení filmu Červený trpaslík - Já na druhou - Já na druhou? Pročtěte si kdo byl ve filmovém štábu

Červený trpaslík - Já na druhou

Cerveny Trpaslik s01e06

1. Červený trpaslík 1. - Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Autor: Grant, Rob a Naylor, Doug Nakladatel: Argo EAN: 9788072034116 ISBN: 80-7203-411-1 Originál: Red Dwarf. Infinity Welcomes Careful Drivers Překlad: Šenkyřík, Ladislav Popis: 1× kniha, brožovaná, 212 stran, česky Rozměry: 11,5 × 18 cm Rok vydání
  2. Konec. Ozvěny budoucnosti. Rovnováha sil. Čekání na Boha. Sebevědomí a Mindrák. Já na druhou
  3. Zde můžete sledovat celý seriál Červený trpaslík Online. 1. serie, 1 (Konec) 1. serie, 2 (Ozvěny budoucnosti) 1. serie, 3 ( Rovnováha sil) 1. serie, 4 (Čekání na Boha) 1. serie, 5 (Sebevědomí a Mindrák) 1. serie, 6 (Já na druhou) 2. serie, 1(Kryton) 2. serie, 2 (Lepší než život) 2. serie, 3 (Díky za tu vzpomínku) 2. serie.
  4. Červený trpaslík online Česky zdarma ke shlédnut Jdi na obsah Jdi na menu. ČERVENÝ TRPASLÍK - ONLINE Úvod » Série 1. Série 1. Příspěvky. 6. Já na druhou. 16. 11. 2009 Celý příspěvek | Rubrika: Série 1 | Komentářů: 0 Portrét Menu Úvod; Série 1; Série 2; Série 3; Série 4; Série 5.
  5. Jdi na obsah Jdi na menu. Červený Trpaslík RED DWARF Menu Úvod; Epizody; Zajímavosti; Direktivy; Nadávky; Ozvěny budoucnosti. Rovnováha sil. Čekání na Boha. Sebevědomí a Mindrák. Já na druhou . II. série (1988) Kryton. Lepší než život. Díky za tu vzpomínku. Škvíra ve stázi. Queeg. Paralelní vesmír . III. série (1989

červený trpaslík. Novinky. přidany všechny serie. 07.05.2010 23:59 Čekání na boha Sebevědomí a Mindrák Já na druhou 2 serie Kryton Lepší než život Díky za tu vzpomínku Škvíra ve stázi Queeg Paralelní vesmír 3 serie Pozpátku Trosečníci. Červený-trpaslík-(1x06)-Já-na-druhou.mp4 +2; Resolution 600 × 460; Time 29:19; Size 241 MB; Does your blue player not work? Try green! If something doesn't work for you, let us know. Fast download for credi Seriál se odehrává v hlubokém, 3 000 000 let vzdáleném vesmíru na lodi Červený trpaslík a na lodi Kosmik. Konec Ozvěny budoucnosti Rovnováha sil Čekání na boha Sebevědomí a Mindrák Já na druhou Kryton Lepší než život Díky za tu vzpomínku Škvíra ve stázi Quee Červený-trpaslík-(1x04)-Čekání-na-Boha.mp4. 27:50; 241 MB; + Žáner: Komédia, Sci-Fi Krajina pôvodu: Veľká Británia Dĺžka: 52x23 min Toto je volanie o pomoc lode Červený trpaslík. Posádka je mŕtva, zahynula v dôsledku ožiarenia. Jediní, kto prežili sú Dave Lister, ktorý bol v dobe nehody na lodi v bezvedomí a jeho mačka bezpečne uzatvorená v skladisku

6. díl - Já na druhou Červený trpaslík České a ..

- Červený Trpaslík: Série 1 1. Konec 2. Ozvěny budoucnosti 3. Rovnováha sil 4. Čekání na Boha 5. Sebevědomí a Mindrák 6. Já na druhou - Červený Trpaslík: Série 2 1. Kryton 2. Lepší než život 3. Díky za tu vzpomínku 4. Škvíra ve stázi 5. Queeg 6. Paralelní vesmír - Červený Trpaslík: Série 3 1. Pozpátku 2. Červený trpaslík 1 . 01. Konec 02. Ozvěny budoucnosti 03. Rovnováha sil 04. Čekání na Boha 05. Sebevědomí a mindrák 06. Já na druhou : Červený trpaslík 2 . Kryton Lepší než život Díky za tu vzpomínku Škvíra ve stázi Queeg Paralelní vesmír : Červený trpaslík 3 . Pozpátku Trosečníci Polymorf Výměna těl Fotostroj. ©Chriska, 19.7.2008, 17:40. Červený trpaslík neboli Red dwarf je velmi krásný seriál, který vypráví o Listerovi (normální smrtelník), Rimmerovi (hologram = taková kopie smrtelníka, nemůže se nikoho dotknout a nikdo se neůže dotknout jeho) , kocourovi (pochází z koček - jako o nás je pověst že jsme se vyvinuli z opic tak on se vyvinul z koček :D ) , kryton (to přesně.

Já na druhou (Me2) - Červený trpaslík / Red Dwar

1. Prvé vysielanie na BBC2 15. februára 1988.Únik radiácie zabije celú posádku ťažobnej lode Červený trpaslík. Nehodu prežije len jeden člen posádky, a to opravár automatov na kuraciu polievku Dave Lister.Po uplynutí troch miliónov rokov v umelom spánku Lister zistí, že je posledným žijúcim človekom vo vesmíre
  2. drák.avi.avi 0. 00:26:45 233.1 MB. červený trpaslík s04e01 Kamila.avi.avi -1. 00:28:17 233.3 MB. červený trpaslík s04e03.justice.avi.
  3. Červený trpaslík S01E06 Já na druhou (1988) HD.mp4. 29:13; 363 MB +3. Červený trpaslík S01E04 Čekání na Boha (1988) HD.mp4. 27:43; 340 MB +3. Červený trpaslík S01E04 Čekání na Boha (1988) HD+.mp4.
  4. červený trpaslík. Novinky; O nás; red dwarf ; Napište nám; výstřišky; Úvodní stránka > red dwarf > 1 serie > Čekání na boha . Čekání na boha. Menu. 1 serie. konec; Ozvěny budoucnosti ; Rovnováha sil ; Čekání na boha ; Sebevědomí a Mindrák ; Já na druhou ; 2 serie; 3 serie; 4 serie; 5 serie; 6 serie; 7 serie; 8 serie.
  5. Grant, Rob - Červený trpaslík 4. - Pozpátku Po Grantově Kolonii mi Pozpátku přišlo jako slabý odvárek, co se potrhlých vtipů týče, ale na druhou stranu nejde rozhodně o příběh vytvořený umělým poslepováním gagů

Já na druhou (Me2) - scénář - Červený trpaslík / Red Dwar

1. Upozornění: obsah z velké části filtrujeme pouze na základě vyplněných informací od uživatelů, kteří jej nahráli 00:28:15 1920x1080 791 MB 4 Červený trpaslík [Red Dwarf] S11 1080p CZ EN HEVC.mk
  2. 1. kniha v sérii Červený trpaslík. O čem je kniha Červený trpaslík 1. - Nekonečno vítá ohleduplné řidiče? Rob Grant a Dough Naylor, britští autoři kultovního humoristického sci-fi díla, zfilmovaného jako mnohadílný sitcom televizní BBC a v této podobě notoricky známého i u nás, nám představují své hrdiny, neohroženě se řítící vesmírem: Listera.
  3. červený trpaslík, červený trpaslík epizody, červený trpaslík seznam epizod Červený trpaslík. Úvod > Epizody. Epizody 1. série . 1. Já na druhou (Me2) 2. série . 1. Kryton (Kryten) 2. Lepší než život (Better Than Life) 3. Díky za tu vzpomínku (Thanks for the Memory) 4. Škvíra ve stázi (Stasis Leak
  4. Uloz.to is the largest czech cloud storage. Upload, share, search and download for free. Credit allows you to download with unlimited speed
  5. Kryton (Červený trpaslík) a Arnold Rimmer · Vidět víc » Červený trpaslík (seriál) Červený trpaslík (v anglickém originále Red Dwarf) je britský sci-fi sitcom, vysílaný od roku 1988 na stanici BBC2 a posléze od roku 2009 na stanici Dave
  6. Červený trpaslík 01x06 Já na druhou.avi. 475 MB. Stáhnout. Červený trpaslík 02x01 - Kryton.avi. 359 MB. Stáhnout. Červený trpaslík 02x01 Kryton-Kryten.avi. 350 MB. Stáhnou

Jeho životním cílem bylo stát se důstojníkem, proto nastoupil na loď Červený trpaslík a opakovaně se pokoušel o složení astronavigačních a inženýrských zkoušek. Jeho jediným úspěchem bylo povýšení z třetího technika na druhého technika. Propadl celkem třináctkrát, ale po každé zkoušce napsal své matce, že. Tak jestli chcete, a vydržíte do pondělí - pojedu na kolej - tak vám ty trpaslíky klidně upnu, řekněte si kam - jen ne czshare - mám pomalý upload - preferuji server, kde je upload nad 2 MB/s zaručen - jako třeba rapid, ale hodím to klidně i na free Seriál se odehrává v hlubokém, 3 000 000 let vzdáleném vesmíru na lodi Červený trpaslík a na lodi Kosmik. Celkem má 52 epizod, které byly natočeny v 8 řadách (sériích) v letech 1988 až 1999, v roce 1999 prošel seriál také digitálním remasteringem. V zremasterované verzi jej dvakrát uvedla ČT2 a právě nyní se poprvé. Úvod » Červený trpaslík > Happy tree friends | Srandičky | Červený trpaslík | Futurama | Simpsnovi | Mr.Bean < Červený trpaslík . 1. SÉRIE. Konec Ozvěny budoucnosti Rovnováha sil Čekání na boha Sebevědomí a mindrák Já na druhou . 2. SÉRIE . Kryton Lepší než život Díky za tu vzpomínku Škvíra ve stázi Queeg.

Červený Trpaslík - Onlin

Red Dwarf (Červený trpaslík) - Ve vzdálené budoucnosti přežije na vesmírné lodi Červený trpaslík jako jediná památka na lidskou civilizaci podivná skupina individuí - Lister, Kocour, Rimmer, Kryton a další. Pro fanoušky slavného britského sci-fi sitcomu už není třeba víc dodávat. Oblíbený a hojně citovaný seriál se před pár lety na obrazovky vrátil po. Červený trpaslík - Řada 1 - Epizoda 6 - Já na druhou Stručný popis: Na Červeném trpaslíku se dějí věci: Rimmer se stěhuje ke svému druhému hologramovému já, nadšen tím, že v něm konečně získal důstojného a stejně smýšlejícího společníka Červený trpaslík - 01x06 Já na druhou Teorie velkého třesku - 05x17 Rothmanova degenerace Čarodějky - 01x18 Kdyz se zlo mení v dobro Futurama - 04x02 Dva santové tankují super Simpsonovi - 04x17 Homer Dva a půl chlapa - 06x10 He Smelled the Ham, He Got Excited Partička - 01x01 Partička Červený trpaslík - 03x03 Polymorf Dr. Já na druhou: Na Červeném trpaslíku se dějí věci: Rimmer se stěhuje ke svému druhému hologramovému já, nadšen tím, že v něm konečně získal důstojného a stejně smýšlejícího společníka. Ovšem jen do té doby, než zjistí, že jej Rimmer dvě začíná nepříjemně sekýrovat a honit Až dneska jsem si všimla, že v trafikách je Červený trpaslík 2. série, ale dá se ještě někde sehnat 1. série? co jsem se ptala na trafikách, tak prý když přišla druhá série, tak se ta první zase odvezla :( a takhle to bude i s dalším

Červený trpaslík. Příspěvky. Červený trpaslík 02x06 - Paralerní vesmír. 10. 6. 2009 Červený trpaslík 01x06 - Já na druhou. 10. 6. 2009 Celý příspěvek | Rubrika: Červený trpaslík | Komentářů: 0 Červený trpaslík 01x05 - Sebevědomí a mindrák Červený trpaslík. Úvod > Hlášky Hlášky Rimmer : Rimmer: Jen se na sebe podívej. Urážlivý, bezohledný, cílevědomý, necitelný. Podobáš se mi víc, než já sám. Navrhuji změnit poplach z modrého na červený..

Červený trpaslík. Příspěvky. 02x05 Queeg. 29. 6. 200 Červený trpaslík 1.série. 22. 2. 2008. 1.díl Konec 2.díl ozvěny budoucnosti 3.díl Rovnováha sil 4.díl Čekání na boha 5.díl Sebevědomí a mindrák 6.díl Já na druhou Komentáře. Přidat komentář Jméno: Nadpis: Text: Přehled komentářů. dyt. Jdi na obsah Jdi na menu Úvod » Videa » Červený trpaslík - videa na youtube.com v češtině! díl 2 Červený trpaslík - videa na youtube.com v češtině! díl V epizodě Já na druhou britského seriálu Červený trpaslík byla polévka gazpacho (respektive fakt, že se podává studená) příčinou společenského znemožnění jedné z postav - Arnolda Rimmera Listen to the best Červený trpaslík shows. Audiorozhovor: Britský humor, Červený trpaslík a festival Trpaslicon (Jednohubky, 5. 3. Červený trpaslík je britský televízny sci-fi seriál. Počas svojho vysielania medzi rokmi 1988 a 1999 sa stal kultovným. Prvé vysielanie na BBC2 15. februára 1988.Únik radiácie zabije celú posádku ťažobnej lode Červený trpaslík

erven trpasl k - 6. J na druhou - Červený trpaslík

Úvod » Červený trpaslík » Hlášky. Hlášky. 14. 11. 2006. Holly: Bim, bam! Účastníci důstojnických zkoušek, nechť se dostaví do místnosti 14 v jednadvacátém podlaží. Všem připomínáme, že drogy na učení jsou nepřípustné a mohlo by dojít i na vyšetření moči. Lister: Já znám ten druh věcí, na který rád. ČERVENÝ TRPASLÍK. Komedie / Sci-Fi. Velká Británie, 1988, 52x23 min. Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti Kolik názvů epizod Červeného trpaslíka dovedeš vyjmenovat třetí techniku? O hercích ze seriálu Červený trpaslík´´ Mírný zlom v Rimmerově charakteru přinesla poslední epizoda první série Já na druhou. (Která vlastně původně vůbec neměla být, řada měla končit epizodou Sebevědomí a Mindrák.) Tehdy se ukázalo, že v Rimmerově postavě jsou skryty ohromné možnosti a jeho špatné. Ja na druhou- I. serie (GC57QB9) was created by Červený trpaslík on 6/26/2014. It's a Small size geocache, with difficulty of 2.5, terrain of 2.5. Czechia.Britský seriál Červený trpaslík....:) Rimmer se rozhodne, že se přestěhuje do kajuty ke svému holografickému dvojníkovi a je celý nadšený, že se zbaví Listera a.

Ozvěny budoucnosti (v originále Future Echoes) je druhá epizoda první série (a celkově druhá) britského kultovního sci-fi sitcomu Červený trpaslík. Poprvé byla vysílána na kanálu BBC2 22. února 1988 A nebo v nejhorším použijeme teleportér Fórum Abeceda zahrady. Víc lidí víc ví. Pokročilé hledán

Červený trpaslík - scénáře. Série 1. 1. Konec. 2. Ozvěny budoucnosti. 3. Rovnováha sil. 4. Čekání na boh Červený trpaslík - Nepovedené záběry z 1. série. 95 %. Red Dwarf - Tongue Tied. Byl nahrazen na poslední chvíli a je zde ukázán bez jakékoli finální práce na efektech. Myslím, že je to opravené. A já ti dlužím tohle. Každý pes má svůj den. A dnes je ten den a já jsem ten pes! Překlad: ScreaMaker www.videacesky.c Červený Trpaslík Online ke shlédnutí - 1. řada. 1×01 Konec. 1×02 Ozvěny budoucnosti. 1×03 Rovnováha sil. 1×04 Čekání na boha. 1×05 Sebevědomí a Mindrák. 1×06 Já na druhou. Červený Trpaslík Online ke shlédnutí - 2. řada. 2×01 Kryton. 2×02 Lepší než život. 2×03 Díky za tu vzpomínku. 2×04 Škvíra ve stázi. Překlad se mi taky moc nelíbí, ale v dalších dílech je už o něco lepší. Zařazení jmen Karla Gotta nebo Ransdorfa je hodně špatné řešení a urážka anglického originálu. (Ale na druhou stranu, když se podíváte na poslance Ransdorfa tak je to typický GUŽIF :-)

04 - Čekání na Boha 05 - Sebevědomí a Mindrák 06 - Já na druhou 07 - Kryton 08 - Lepší než život 09 - Díky za tu vzpomínku 10 - Škvíra ve stázi 11 - Queeg 12 - Paralelní vesmír 13 - Pozpátku 14 - Trosečníci 15 - Polymorf 16 - Výměna těl 17 - Fotostroj času 18 - Poslední den 19 - Kamila 20 - D.N.A. 21 - Spravedlnost 22. simpsonovi,futurama,grifinovy,přátelé,krok za krokem,pat a mat,teorie velkého třesku,south par

Červený trpaslík - Omnibus - Rob Grant Databáze kni

1. No tak vsechny jsou uzasne!! Ja jen ze Polymorf je muj nejoblibenejsi(to uz zni lip ne)... Postava: Arnold J. Rimmer nebo Krytak, Kocour je taky skvely a bez Listera by to snad ani neslo..
  2. Červený trpaslík (v anglickém originále Red Dwarf) je britský sci-fi sitcom, vysílaný od roku 1988 na stanici BBC2 a posléze od roku 2009 na stanici Dave. Děj seriálu, jenž se stal kultovním dílem, se odehrává ve vesmíru, více než tři milióny let v budoucnosti na těžařské lodi Červený trpaslík
  3. [b:ewzq2lsg]Taky vám učaroval tenhle super seriál? Že se ptám Tak co si o tom všem myslíte, vy zmuchlaní chomáčci rektálních chloupků? [/b:ewzq2lsg
  4. Červený Trpaslík je cool. No, za svobodna jsem se jmenovala lépe, ale na druhou stranu jsem se díky novému příjmení naučila říkat RRRRR. Celým jménem jsem tedy Pavla Urxová Já zbožňuji každé tvoření jakéhokoli druhu, hlavně utéct od běžného života, ponořit se do svých myšlenek, do svého tvoření a mám.
  5. 1999 Červený trpaslík: Konec, Já na druhou [01x01, 01x06] - Mac McDonald (kapitán Frank Hollister) 1999 Červený trpaslík: Škvíra ve stázi [02x04] - Mac McDonald (kapitán Frank Hollister) 1999 Červený trpaslík [8. série] - Mac McDonald (kapitán Frank Hollister) 1999 Navarro - 9. a 10. série - Jean-Claude Caron (Borelli
  6. (Po kliknutí na epizodu Vás to automaticky přesměruje na www.serialzone.cz k obsahu zvolené epizody) 1. série . 1. Konec (The End) 2. Ozvěny budoucnosti (Future Echoes) 3. Rovnováha sil (Balance of Power) 4. Čekání na Boha (Waiting for God) 5. Sebevědomí a Mindrák (Confidence & Paranoia) 6. Já na druhou (Me2) 2. série . 1.
  7. DVD obsahuje tyto epizody : Konec Ozvěny budoucnosti Rovnováha sil Čekání na Boha Sebevědomí a Mindrák Já na druhou Další diskuze k tomuto titulu naleznete na fóru Valka.cz Parametry Červený trpaslík - série 1 DVD (Red Dwarf 1

Červený trpaslík - Já na druhou - rezabe

1. ČERVENÝ TRPASLÍK termohrnek 300 ml po vzájemné domluvě lze na druhou stranu hrnku dodělat nějaký text, nebo jiné logo Pokud máte zájem o jiný termohrnek, nebo whiskovky, klidně napište. !!! LOGO NA HRNKU UŽ NELZE NIČÍM ODSTRANIT !!
  2. Kolekce Červený trpaslík obsahuje: Série 1: Konec Ozvěny budoucnosti Rovnováha sil Čekání na Boha Sebevědomí a Mindrák Já na druhou Série 2: Kryton Lepší než život Díky za tu vzpomínku Škvíra ve stázi Queeg Paralelní vesmír Série 3: Pozpátku Trosečníci Polymorf Výměna těl Fotostroj času Poslední den Série 4.
  3. Skotská herečka Clare Grogan (56) se v roli Kristiny Kochanské objevila v seriálu Červený trpaslík hned v 1. epizodě, kdy ji tvůrci nechali zabít. Následně se ukázala ještě párkrát. Několikrát se objevila v 1. a 2. sérii a krátce i v sérii 6. Když další hostování v Trpaslíkovi odmítla, chopila se role Kochanské Chloë Annett
  4. Červený trpaslík - Omnibus Naylor Doug, Grant Rob. Běžná cena: Velmi dobrá komunikace,dávají vědět o stavu vaší objednávky,měl jsem přehled jak to vypadá s naskladněním(já čekal na dotisk). Červený trpaslík - Omnibus 629 CZK Nov.
  5. Červený Trpaslík. 6.1K likes. Kultovní britský seriá

.mw-parser-output .navbox-title .mw-collapsible-toggle{font-weight:normal} Červený trpaslík Seznam dílů 1. řada (1988) Konec Ozvěny budoucnosti Rovnováha sil Čekání na Boha Sebevědomí a Mindrák Já na druhou 2. řada (1988) Kryton Lepší než život Díky za tu vzpomínku Škvíra ve stázi Queeg Paralelní vesmír 3. řada (1989) Pozpátku Trosečníci Polymorf Výměna těl. Červený trpaslík. 60 922 To se mi líbí · Mluví o tom (81). To podstatné z kosmu od autorů cervenytrpaslik.cz a pořadatelů Trpasliconu

GC7EQV4 Gazpacho soup day 2017 Opava (Event Cache) in
  • Proces ohrazování.
  • Bonus malus kalkulátor.
  • Sekání trávy srpem.
  • Diadynamik wiki.
  • Lukostřelba liberec.
  • Kouty vlasy anglicky.
  • Časté pšíkání u koček.
  • Top 5 nejstrašidelnějších.
  • 60. léta oblečení.
  • Lodní motor bazar.
  • Evidenční kontrola pardubice.